Generowanie leadów i zapis do newslettera

Booster konwersji w postaci formularza zapisu do newslettera bądź pozyskania leada to narzędzie ułatwiające efektywne pozyskanie grupy odbiorców czy kontaktów handlowych.

Zdobywaj maile i leady skutecznie!

Prosty, nienachalny i estetyczny popup już od pierwszego dnia uruchomienia zwiększa listę zapisów. Rozwiązania oferują szerokie spektrum ustawień, dzięki którym poszerzona zostanie baza kontaktów handlowych czy e-mailowa. Formularze pokazujemy, jednak tylko wtedy, gdy są one uzasadnione aktywnością przyszłego Klienta. Zapis do newslettera może przy tym wiązać się z pozyskaniem kontaktu, połączeniem kampanii z dodaniem rabatu na zakupy czy udostępnieniem innej formy prezentu.

Rozwiązanie jest w pełni bezpieczne i integruje się z system Freshmail.

Oczekiwane rezultaty:

 • Znaczący wzrost liczby zapytań
 • Poszerzenie bazy subskrybentów newslettera
 • Wsparcie sprzedaży
Moduł ratowania koszyka Convibox

Dlaczego formularze Convibox działają?

 • Optymalizacja wyświetlania

  Formularze nie są inwazyjne, są uruchamiane w sposób intencyjny na podstronach wykazujących potencjał pozyskania kontaktu.

 • Capping

  System pozwala kontrolować częstotliwość pokazywania formularzy, zawężając je np. do zdarzeń na stronie (przykładowo, popup zostanie wyświetlony dopiero po przewinięciu 70% strony lub pokazany przy próbie wyjścia ze strony, lub wyświetlony użytkownikowi po określonym czasie obecności na stronie.

 • Wygląd

  Popup jest dostosowany wizualnie do strony oraz spójny z prowadzoną dotąd komunikacją, dzięki czemu zwiększa zaangażowanie odbiorców i buduje przywiązanie do marki.

 • Efektywność

  Formularze wyświetlone w formie popupu ze względu na wywołane zaciekawienie cechują się większą efektywnością niż te pozostające integralną częścią strony.

Gotowy do wdrożenia w swoim sklepie?
Wypróbuj nasz system za darmo!

Convibox - Zwiększamy konwersję

Inteligentne mechanizmy błyskawicznie
zwiększające sprzedaż w sklepie.

Traffic Trends Sp. z o.o.
ul. Piątkowska 201a
61-693 Poznań

e-mail: [email protected]

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu sklepów internetowych oraz reklamie Google Ads.

© Convibox