Promocje wewnętrzne

Booster konwersji, który przenosi promocje, wyprzedaże oraz ważne biznesowo informacje ze strony głównej w obręb całego sklepu. Aktywne, niewielkie banery wyświetlane np. w dolnym rogu ekranu skupiają uwagę na nowościach czy grupach asortymentu ważnych pod kątem sprzedaży.

Skuteczna komunikacja.

Zawartość banerów pojawia się na podstronach kategorii czy na kartach produktów, a więc miejscach strategicznych dla decyzji zakupowych. System wychodzi naprzeciw wszystkim tym właścicielom sklepów internetowych, którzy dbają o komunikację na stronie głównej (np. na sliderze), ale nie eksponują zawartości w dalszej części strony.

Mechanizm promocji wewnętrznych docierając do wszystkich użytkowników, zwiększa szansę na dosprzedaż oraz komunikowanie szerokości asortymentu.

Oczekiwane rezultaty:

 • Znaczący wzrost ekspozycji wybranych promocji lub produktów
 • Wyższa oglądalność promowanych ofert
 • Wsparcie sprzedaży
Moduł ratowania koszyka Convibox

Dlaczego promocje wewnętrzne Convibox działają?

 • Capping

  System daje kontrolę nad wyświetlaniem banerów, dzięki czemu nie “atakują” użytkownika, zachowując jego komfort. Moduł pozwala określić limity pokazywania i wskazać podstrony wyświetlania popupów, koncentrując się na tych wartościowych.

 • Scenariusze

  System daje szerokie możliwości, np. można tworzyć scenariusze kampanii w formie popupów, jako integralne części strony lub w formacie liczników promocji, dzięki czemu każdy sklep (niezależnie od branży, platformy czy wyglądu) może cieszyć się z efektów.

 • Dodatkowa ekspozycja

  Promocje wewnętrzne Convibox dają możliwość ekspozycji produktów np. słabiej się sprzedających, konkretnych grup asortymentu, kategorii czy producentów, zwiększając ich oglądalność i wspierając sprzedaż.

Gotowy do wdrożenia w swoim sklepie?
Wypróbuj nasz system za darmo!

Convibox - Zwiększamy konwersję

Inteligentne mechanizmy błyskawicznie
zwiększające sprzedaż w sklepie.

Traffic Trends Sp. z o.o.
ul. Piątkowska 201a
61-693 Poznań

e-mail: [email protected]

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu sklepów internetowych oraz reklamie Google Ads.

© Convibox