Inteligentne rekomendacje

Inteligentne rekomendacje to moduł posiadający wiele zastosowań, od proponowania produktów na stronie głównej, poprzez podstrony kategorii, blog, a więc w miejscach wartościowych pod kątem dosprzedaży produktów.

Inteligentne mechanizmy Convibox skutecznie zwiększają sprzedaż.

Inteligentne rekomendacje działają w oparciu o autorski algorytm, który generuje unikalne zestawy produktów na podstawie kontekstu, zachowań klientów oraz aktualnych stanów magazynowych sklepu. Uruchomienie rekomendacji pozwala zwiększyć współczynnik konwersji, jak i zwiększyć wartość transakcji. Autorska technologia wykorzystuje tutaj wiedzę o zachowaniach człowieka, w tym efekty przypominania o akcesoriach czy poparcia społecznego. Wzmacnia to wartość systemu i intencyjnie wpływa na zakupy użytkowników.

Integracja odbywa się niezwłocznie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów własnych. System jest zgodny z RODO i nie profiluje użytkowników.

Aktywnie ramki dostosowujemy wizualnie do wyglądu strony, dbając o komfort użytkownika.

Oczekiwane rezultaty:

 • Wzrost średniej wartości koszyka
 • Wzrost sprzedaży proponowanych produktów
 • Wzrost ekspozycji rekomendowanych towarów
Moduł rekomendacji Convibox

Dlaczego inteligentne rekomendacje Convibox działają?

 • Odpowiednie umiejscowienie

  Aktywne ramki rekomendacji umieszczamy w miejscach strategicznych dla konwersji, bazując na tzw. dobrych praktykach stosowanych na stronach internetowych.

 • Aktualne dane

  Algorytm bazuje na technologii Machine Learning, sprawdzając rzeczywistą historię sprzedaży, dlatego propozycje są trafne i właściwe. System analizuje stany magazynowe, co wpływa na komfort użytkownika, bo promowana jest tylko oferta aktualnie dostępna.

 • Optymalizacja danych

  W ramach optymalizacji kampanii możemy spowodować rekomendowanie produktów o określonej wartości, np. do 50 zł, wywołując w ten sposób zakupy kompulsywne.

 • Cross-selling

  Kampanie wykorzystują sprzedaż krzyżową (cross-selling), dzięki czemu intencyjnie maksymalizujemy zysk z jednej transakcji. Rekomendacje to więc wartościowy sposób, aby zwiększyć dochód, nie ponosząc dodatkowych kosztów na pozyskiwanie Klientów.

 • Dodatkowa ekspozycja

  Kampanie inteligentnych rekomendacji poprzez obecność trafnych propozycji zwiększają zaangażowanie Klienta, eksponują też produkty dodatkowe, co przekłada się na szerszą komunikację oferty.

Gotowy do wdrożenia w swoim sklepie?
Wypróbuj nasz system za darmo!

Convibox - Zwiększamy konwersję

Inteligentne mechanizmy błyskawicznie
zwiększające sprzedaż w sklepie.

Traffic Trends Sp. z o.o.
ul. Piątkowska 201a
61-693 Poznań

e-mail: [email protected]

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu sklepów internetowych oraz reklamie Google Ads.

© Convibox